Dla biznesu

Wśród kojącej ciszy i naturalnego piękna malowniczych dolin, i okolicznych pagórków  nasz Hotel stanowi znakomite miejsce do tego by zdobywać nową wiedzę oraz pogłębiać doświadczenie zawodowe.

Sala konferencyjna

Atutem Hotelu ?Jedlina? jest doskonała baza szkoleniowa. Dowodem uznania jest nasza obecność na oficjalnej  liście ośrodków szkoleniowych spełniających wszystkie wymagane kryteria, wynikające w dużej mierze z realizacji programów unijnych.


Mamy wiele możliwości organizacji zarówno pracy, nauki jak i rozrywki, która jest zawsze miłym urozmaiceniem pobytów szkoleniowych.  Do dyspozycji naszych klientów oddajemy kilka sal, o rozmaitej powierzchni, tak by mogli wybierać i zdecydować jakie pomieszczenie najbardziej odpowiada ich potrzebom.  Do wyboru mają Państwo zatem:

  • salę 150-osobową
  • salę 70-osobową
  • salę bankietową  15-osobową
  • salę klubową  40-osobową

Do tego oferujemy wygodne i kameralne pokoje noclegowe dla wszystkich Państwa, którzy pragną wypocząć po dniu pełnym szkoleniowych atrakcji.


Podczas szkolenia zawsze przewidujemy przerwy kawowe, w czasie których staramy się dostosować poczęstunek do Państwa oczekiwań.  Możemy pochwalić się znaczną elastycznością w zakresie cen naszych usług, gdyż zawsze staramy się przede wszystkim zadowolić naszych klientów.


Współpracujemy także ze znanymi firmami, organizującymi przyjęcia po szkoleniach. Możemy zatem przygotować dla Państwa wszelkie imprezy tematyczne i zagwarantować przy tym doskonałą zabawę oraz mnóstwo fantastycznych wspomnień.

Wolne terminy

Szukasz wolnego terminu na wesele, komunię, bankiet czy chrzciny - wypełnij formularz.

 

 Przejdź do formularza

Pokoje hotelowe Lublin

Oferujemy do 45 miejsc noclegowych w stylowych pokojach.

Atrakcyjne ceny, doskonała lokalizacja.

 

Oferta pokoi hotelowych

 

Konferencje, seminaria

Posiadamy bardzo dobrą ofertę dla biznesu na organizację konferencji, seminariów, bankietów. Organizujemy spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne, dodatkowo wyróżnia nas doskonała baza noclegowa.

 

Oferta dla biznesu

 

Kontakt

Hotel i restauracja Jedlina
21-030 Motycz 331 k/Lublina

kom 601273025

 

Polityka prywatności i RODO

Nasza lokalizacja

www.hoteljedlina.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozycja GPS:
N 51° 14' 55.25'
E 22° 25' 05.00''

KONTO :
BSP  75 8735 0007 3000 3507 2000 0010

REZERWACJE HOTELU

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.