Imprezy integracyjne || Atmosfera i luz

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego wiele firm już doskonale wie, że pozytywnej atmosferze pracy w zespołach sprzyjają mniej formalne spotkania, w czasie których można nie tylko znakomicie się bawić, lecz przede wszystkim zrelaksować i lepiej poznać współpracowników.  
W Hotelu Jedlina od lat organizujemy imprezy integracyjne, z pietyzmem szykując każdy istotny szczegół. Z chęcią przygotujemy dla Państwa imprezę tematyczną w dowolnym stylu, bez względu na to czy ma ona przyjąć charakter wieczorowej zabawy czy świątecznego pikniku dla rodzin. Wspólnie spędzony poza pracą czas na pewno wpłynie na wzmocnienie zaufania pomiędzy członkami grup i zespołów. Już dziś polecamy nasze usługi, podkreślając naszą elastyczność i pomysłowość.
Zapraszamy!

Wolne terminy

Szukasz wolnego terminu na wesele, komunię, bankiet czy chrzciny - wypełnij formularz.

 

 Przejdź do formularza

Pokoje hotelowe Lublin

Oferujemy do 45 miejsc noclegowych w stylowych pokojach.

Atrakcyjne ceny, doskonała lokalizacja.

 

Oferta pokoi hotelowych

 

Konferencje, seminaria

Posiadamy bardzo dobrą ofertę dla biznesu na organizację konferencji, seminariów, bankietów. Organizujemy spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne, dodatkowo wyróżnia nas doskonała baza noclegowa.

 

Oferta dla biznesu

 

Kontakt

Hotel i restauracja Jedlina
21-030 Motycz 331 k/Lublina

kom 601273025

 

Polityka prywatności i RODO

Nasza lokalizacja

www.hoteljedlina.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozycja GPS:
N 51° 14' 55.25'
E 22° 25' 05.00''

KONTO :
BSP  75 8735 0007 3000 3507 2000 0010

REZERWACJE HOTELU

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.